3D Fali dekoráció Stain, Mauro Ferretti, 91x45 cm, vas, színes
Elkelt • Márka Mauro Ferretti • Kód 8024609345814
Alege un alt produs disponibil
A 3D fém táblák képviselnek egy új trendet a falak dekorálásához. Geometriai minták, virágok, és állatok egy varázslatok környezetet és légkört teremtenek.
Jellemzők
| Hosszúság | 91 cm |
| Szélesség | 7.5 cm |
| Magasság | 45 cm |
| Súly | 1.15 kg |
| Anyag | Vas |
| Szín | Színes |
| Terméktípus | Fali dekoráció |
| Stílus | Glam |