3D Goxy Fali dekoráció, Mauro Ferretti, 80x70 cm, vas, aranyszín
Elkelt • Márka Mauro Ferretti • Kód 8024609343735
Alege un alt produs disponibil
A 3D fémpanelek a faldekoráció új trendje. A geometrikus minták, virágok és állatok elbűvölő hangulatot teremtenek, és személyiséget kölcsönöznek bármilyen környezetnek.
Jellemzők
| Hosszúság | 80 cm |
| Szélesség | 2.5 cm |
| Magasság | 70 cm |
| Súly | 1.26 kg |
| Anyag | Vas |
| Szín | Aranyszín |
| Terméktípus | Fali dekoráció |
| Stílus | Glam |