Alvina Fogas cipőtartóval, Ametti, 100 x 35 x 180 cm, antracit szürke
Elkelt • Márka Arnetti • Kód 8681875705683
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők
| Hosszúság | 100 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Magasság | 180 cm |
| Súly | 29.66 kg |
| Anyag | PAL |
| Szín | Antracit szürke |
| Vastagság | 18 mm |
| Terméktípus | Akasztó |
| Stílus | Modern |