Aplica de perete Polo, Candellux, 18 x 44 cm, 2 x E27, 40W, alb
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714875383
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Include 1 LED, 2W
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Jellemzők
| Hosszúság | 18 cm |
| Szélesség | 22 cm |
| Magasság | 44 cm |
| Súly | 0.61 kg |
| Anyag | Acél, PVC |
| Szín | Fehér |
| Erő | 40W |
| Stílus | Modern |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 2 izzók |