Ashley Szék, Bizzotto, polikarbonát, 52x52x81 cm, áttetsző
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836344488
Alege un alt produs disponibil
Anyagösszetétel: átlátszó polikarbonát
Ülésmagasság: 44,5 cm
Jellemzők
| Hosszúság | 52 cm |
| Szélesség | 52 cm |
| Magasság | 81 cm |
| Súly | 5.3 kg |
| Anyag | Polikarbonát |
| Szín | Áttetsző |
| Típus | Nincs kar |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Szék |
| Nyomtatás | Sima |
| Stílus | Modern |