Bean Bag Babzsák, Ferndale Premium XXL, 115x130 cm, vízhatlan poliészter, narancssárga
Elkelt • Márka Ferndale • Kód 8683743039395
Alege un alt produs disponibil
Megjegyzés:
Fedőanyag: 100% poliészter
Töltőanyag: újrahasznosított, nagy sűrűségű polisztirol (EPS) golyók.
Vízálló anyag
Maximális támogatott súly: 200 kg
Dupla cipzáras rendszer
Nincs bélés
Hossz: 115 cm
Ülésmagasság: 39 cm
Magasság: 130 cm
Jellemzők
| Hosszúság | 115 cm |
| Magasság | 130 cm |
| Súly | 3.5 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Narancssárga |
| Kárpit anyag | Poliészter |
| Típus | Rögzített |
| Mert | Nappali |
| Nyomtatás | Sima |
| Stílus | Modern |