Biblioteca Carmen, Ametti, 80 x 25.6 x 160 cm, oak/negru
Elkelt • Márka Arnetti • Kód 8681875705515
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők
| Hosszúság | 80 cm |
| Szélesség | 25.6 cm |
| Magasság | 160 cm |
| Anyag | PAL |
| Szín | Oak/Negru |
| Vastagság | 18 mm |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Könyvespolc |
| Stílus | Modern |