Biblioteca Soto, Decortie, 92x28x173 cm, visiniu
Elkelt • Márka Decortie • Kód 8681875276329
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők
| Hosszúság | 92 cm |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 173 cm |
| Anyag | PAL melaminat |
| Szín | Visiniu |
| Vastagság | 18 mm |
| Termék anyaga | Melamin forgácslap |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Könyvespolc |
| Stílus | Modern |
| Szerelési típus | Függetlenül |