Bird Cage Fali polc, Versa, 23.5x11.5x35 cm, fém
Elkelt • Márka Versa • Kód 8420327415011
Alege un alt produs disponibil
A Versa olyan háztartási termékeket kínál, amelyek kéz a kézben járnak a szórakoztató, funkcionális és kozmopolita trendekkel. A vállalat víziója, hogy egyedi, vonzó és mindenki számára elérhető belső tereket hozzon létre, amelyek az életet szebbé, könnyedebbé és színesebbé teszik az alapvető részletek egyszerű hozzáadásával.
Jellemzők
| Hosszúság | 23.5 cm |
| Szélesség | 11.5 cm |
| Magasság | 35 cm |
| Súly | 0.65 kg |
| Anyag | Fém |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Polc |
| Stílus | Modern |
| Szerelési típus | Falra szereléssel |