Cipőtartó 5 polccal, Vasagle, 100 x 30 x 92.5 cm, vas/PAL, rusztikus barna
Beszállítónál • Márka Vasagle • Kód LBS15BX
Futár kiszállítás - 2490 Ft (32-36 napok) Transport gratuit între 3-5 aprilie
38.949 Ft
A bejárat egy igazi uzató könyv az ön lakásában. Rusztikus barna asztallappal, fémes hálóval rendelkező polcokkal ipari stílusú cipőtartó, eleganciát kölcsönöz az ön otthonába. Kivéló benyomást kelt a vendégke számára.
Jellemzői:
- Anyag összetétele: PAL, vas
- Termék mérete: 100 x 30 x 72 cm
- Állítható lábbakkal rendelkezik
- Maximális teherbírás, asztallap: 10 kg
- Maximális teherbírás fémes hálóval polcok: 5 kg
- Termék leírása: angol, német, francia, spanyol és olasz
Jellemzők
| Hosszúság | 100 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 92.5 cm |
| Súly | 10.6 kg |
| Anyag | Vas |
| Szín | Barna |
| Terméktípus | Cipőtartók |
| Stílus | Ipari |