Comoda cu 10 sertare, Lania, Bizzotto, 56x18x31 cm, bambus/lemn de brad
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836342408
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők
| Hosszúság | 56 cm |
| Szélesség | 18 cm |
| Magasság | 31 cm |
| Súly | 4 kg |
| Anyag | Lemn; MDF |
| Termék anyaga | Bambuszfa; Fenyőfa; MDF |
| Terméktípus | Komód |
| Stílus | Szüret |
| Fiókok / polcok száma | 10 |