Comoda cu sertare textile, Bizzotto, 3 sertare, 48x40x53 cm, otel/MDF/poliester
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836236080
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Produsul necesita asamblare
Jellemzők
| Hosszúság | 45 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 53 cm |
| Súly | 6 kg |
| Anyag | Otel; MDF; Poliester |
| Termék anyaga | Acél; MDF; Poliészter |
| Terméktípus | Komód |
| Stílus | Ipari |
| Fiókok / polcok száma | 3 |