Cosmopolis Kültéri bárszék, 56 x 57 x 112 cm, barna
Elkelt • Márka Maison • Kód 5949161540961
Alege un alt produs disponibil
A szék UV-kezelt szintetikus szálakkal fonott, rattant utánzó alumíniumszerkezetből készült, és egymásra rakható.
Jellemzők
| Méret | 56x57x112 cm |
| Hosszúság | 56 cm |
| Szélesség | 57 cm |
| Magasság | 112 cm |
| Anyag | Alumínium, szintetikus szál |
| Szín | Barna |
| Terméktípus | Székek |
| Stílus | Modern |