Cubby Könyvespolc Vasagle, 90 x 28 x 100 cm, rétegelt lemez / acél, rusztikus barna
Elkelt • Márka Vasagle • Kód LBC056X01
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők:
- Anyag összetétel: rétegelt lemez, acél
- Méretek: 90 x 28 x 100 cm
- Maximális támogatott súly: 40 kg
- Összeszerelési útmutató angol, német, francia, spanyol és olasz nyelven
Jellemzők
| Hosszúság | 90 cm |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 100 cm |
| Súly | 17 kg |
| Anyag | Vas |
| Szín | Barna |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Könyvespolc |
| Stílus | Ipari |
| Szerelési típus | Függetlenül |