Edgar mennyezeti lámpa, Candellux, 24,5 x 28 cm, 1 x E27, 60 W, fehér
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714809210
Alege un alt produs disponibil
KÖVETELÉSEK
Az izzót nem tartalmazza
Energiaosztály: A ++ - E
Alaptípus
E27
Jellemzők
| Hosszúság | 24.5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Magasság | 28 cm |
| Súly | 0.85 kg |
| Anyag | Acél, Üveg |
| Szín | Fehér |
| Erő | 60W |
| Stílus | Modern |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 1 izzó körte |