Etajera de colt extensibila pentru baie York Telescopic, iDesign, 28x20.5x150 cm, otel, argintiu
Elkelt • Márka iDesign • Kód 81492426868
Alege un alt produs disponibil
Bara de fixare se extinde de la 150 cm pana la 274 cm
Materialul este rezistent la rugina
Are picior antialunecare
Jellemzők
| Hosszúság | 28 cm |
| Szélesség | 20.5 cm |
| Magasság | 150 cm |
| Súly | 2.86 kg |
| Anyag | Acél |
| Szín | Ezüstszín |
| Termék anyaga | Acél |
| Terméktípus | Polc |