Fali dekoráció, Web C, Mauro Ferretti, 63.5x109.5 cm, vas
Beszállítónál • Márka Mauro Ferretti • Kód 8024609349881
Futár kiszállítás - 2490 Ft (29-31 napok) Transport gratuit între 3-5 aprilie
37.822 Ft
Jellemzők
| Hosszúság | 63.5 cm |
| Szélesség | 4 cm |
| Magasság | 109.5 cm |
| Súly | 1.5 kg |
| Anyag | Vas |
| Szín | Színes |
| Terméktípus | Fali dekoráció |
| Stílus | Glam |