Flosh Fényképtartó, Mauro Ferretti, 15x20 cm, poligyanta/üveg
Elkelt • Márka Mauro Ferretti • Kód 8024609350153
Alege un alt produs disponibil
Fénykép méretei
15x20 cm
Használat
1 fénykép
Jellemzők
| Hosszúság | 20 cm |
| Szélesség | 2 cm |
| Magasság | 25 cm |
| Súly | 0.49 kg |
| Anyag | Poligyanta |
| Szín | Krémszín/Aranyszín |
| Termék anyaga | Poligyanta; Üveg |
| Terméktípus | Képkeret |
| Stílus | Glam |