Grace művirág csokor, InArt, 10x10x38 cm
Elkelt • Márka InArt • Kód 5207252254969
Alege un alt produs disponibil
Anyagösszetétel: vas, műanyag, poliuretán hab, poliészter
Az InArt esztétikai és funkcionális szempontból mindig kiegyensúlyozott kollekciókat készít, egyedi tárgyakat kínálva, személyességgel, alkalmas arra, hogy egy házat otthonná varázsoljon.
Jellemzők
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 38 cm |
| Súly | 0.17 kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Művirág |
| Stílus | Romantikus |