Heinner Sarokcsiszoló, 1200W, 12000RPM, 115mm
Beszállítónál • Márka Heinner • Kód 5949088530786
Gyakran együtt vásárolt
EXTRA 5% kedvezményt kapsz
Teljesítmény: 1200W
Üresjárati fordulatszám: 0-12000 rpm
Tárcsa átmérő: 125mm
Réz motor
Jellemzők
  • Méret
    43x14x12 cm
  • Anyag
    Acél és műanyag
Rugalmas fizetési megoldások
Ajándék 5% kedvezmény