Hexagonal Dohányzóasztal, Vasagle, 75 x 75 x 45 cm, vas/PAL, rusztikus barna
Elkelt • Márka Vasagle • Kód LCT16X
Alege un alt produs disponibil
Jellemzői:
- Anyag összetétele: PAL, vas
- Termék méretei: 75 x 75 x 45 cm
- Tartamaz összeszerelési útmutatót angol, német, francia, spanyol és olasz nyelven
Jellemzők
| Hosszúság | 75 cm |
| Szélesség | 75 cm |
| Magasság | 45 cm |
| Súly | 14 kg |
| Anyag | Vas |
| Szín | Barna |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Kávézóasztal |
| Stílus | Ipari |
| Asztal típúsa | Fix és Kihúzható |