InnovaGoods Wellness Relax újratölthető hűtőpárna, vízzel töltve, 35x52 cm
Elkelt • Márka InnovaGoods • Kód 4899888116776
Alege un alt produs disponibil
Élvezze az új, újratölthető InnovaGoods Wellness Relax előnyeit! Praktikus, vízzel feltöltött párna, hosszan tartó hűtőpárnának. Minél hidegebb a víz, annál hosszabb lesz a párna hűsítő hatása. Ezenkívül néhány percig hűtőszekrényben hagyható, hogy fokozza a hideg hatást. Ez a párna nagyon kényelmes és puha, tökéletes kikapcsolódásra. Ideális párnának használni a forró nyári éjszakákon.
Jellemzők:
- Kétoldalas (PVC és szövet, nagyon puha tapintású)
- Újratölthető hideg vízzel
- Hűtőszekrényben tartandó
- Funkcionális kialakítás, könnyű és praktikus
- Könnyű használat, szállítás és tárolás
- Közvetlen érintkezés vagy a párna alatt
- Hozzávetőleges méretek: 52 x 35 cm
KÖVETELÉSEK
Csomagolás 24 nyelven, beleértve a román nyelvet is
Jellemzők
| Méret | 35x52 cm |
| Hosszúság | 52 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Súly | 0.3 kg |
| Anyag | PVC |
| Tulajdonságok | Mosható |
| Szilárdsági szint | Puha |
| Töltési összetétel | Szilikon szálak |