Íróasztal, Vasagle, 140 x 60 x 75 cm, PAL/acél, rusztikus barna
Elkelt • Márka Vasagle • Kód LWD59X
Alege un alt produs disponibil
Jellemzői:
- Anyag összetétele: PAL, acél
- Termék méretei: 140 x 60 x 75 cm
- Maximális teherbírás: 50 kg
- Tartalmaz 8 fém akasztót
- Tartamaz összeszerelési útmutatót angol, német, francia, spanyol és olasz nyelven
Jellemzők
| Hosszúság | 140 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 75 cm |
| Súly | 15.5 kg |
| Anyag | Acél |
| Szín | Barna |
| Termék anyaga | Acél |
| Terméktípus | Íróasztal |
| Stílus | Ipari |