Jenny Összecsukható kerti szék, Bizzotto, 40x53x88 cm, acél, fehér
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836095649
Alege un alt produs disponibil
Megjegyzés:
acélkeret e-bevonattal, porszórt matt felületkezeléssel
A termék összecsukható
Ülésmagasság: 45 cm
Jellemzők
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 53 cm |
| Magasság | 88 cm |
| Súly | 5 kg |
| Anyag | Acél |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Székek |
| Stílus | Modern |