Jocca függőleges gőzölős vasaló, szürke
Elkelt • Márka Jocca • Kód 8435253561022
Alege un alt produs disponibil
A függőleges gőzölős vasaló ideális a ruhák tökéletes állapotban tartásához utazás közben. A termék száleltávolító tartozékkal és finom szövetek tartozékával rendelkezik.
Feszültség és frekvencia
220 240V 50 / 60Hz
Jellemzők
| Hosszúság | 16 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| Magasság | 28 cm |
| Súly | 1 kg |
| Anyag | ABS, PC, PBT și aluminiu |
| Erő | 1500W |
| Víztartály kapacitása | 280 ml |
| Terméktípus | Függőleges vasaló |