Joy Fogas, Creaciones Meng, 3 akasztóval, 60x28 cm, MDF/fém
Elkelt • Márka Creaciones Meng • Kód 8434523222052
Alege un alt produs disponibil
Mosási utasítások
Száraz törlőkendővel tisztítható.
Jellemzők
| Hosszúság | 60 cm |
| Szélesség | 5 cm |
| Magasság | 28 cm |
| Súly | 0.5 kg |
| Anyag | MDF |
| Szín | Természetes/Fekete |
| Terméktípus | Akasztó |
| Stílus | Ipari |