Kenton Kárpitozott ágy felemelhető ágyráccsal és tárolóládával, 216 x 174 x 92 cm, PAL/ekológikus bőr, grézs
Elkelt • Márka Linea • Kód 4720006412220
Alege un alt produs disponibil
Ágyrács (160 x 200 cm) mellékelve van.
Jellemzők
| Méret | 160x200 cm |
| Hosszúság | 216 cm |
| Szélesség | 174 cm |
| Magasság | 92 cm |
| Anyag | PAL; Ekológikus bőr |
| Szín | Grézs |
| Terméktípus | Ágy |
| Stílus | Modern |
| Alvófelület | 160x200 cm |