Kisasztal, Vasagle, 48 x 35 x 65 cm, fém/PAL, rusztikus barna
Elkelt • Márka Vasagle • Kód LNT51X
Alege un alt produs disponibil
Jellemzői:
- Anyag összetétele: PAL, acél
- Termék méretei: 48 x 35 x 65 cm
- Maximális teherbírás a lapnak: 20 kg
- Maximális teherbírás a fém polcnak: 5 kg
- Összeszerelési útmutató megtalálható angol, német, francia, spanyol és olasz nyelven
Jellemzők
| Hosszúság | 48 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Magasság | 65 cm |
| Súly | 4 kg |
| Anyag | Fém |
| Szín | Barna |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Kávézóasztal |
| Stílus | Ipari |
| Asztal típúsa | Fix és Kihúzható |