Lustra Mykonos, Candellux, 132 x 120 cm, 1 x LED, 24W, crom
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714871910
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul este inclus
Temperatura de culoare: 4000K
Clasa energetica: A++ - A
Jellemzők
| Hosszúság | 132 cm |
| Szélesség | 7 cm |
| Magasság | 120 cm |
| Súly | 1.26 kg |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Szín | Szürke |
| Erő | 24W |
| Stílus | Minimalista |
| Izzó típusa | Fény |
| Izzók száma | 1 izzó körte |