Lustra Simpoland, Candellux, 54 x 23 cm, 5 x E27, 40W, crom
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714863854
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Jellemzők
| Hosszúság | 54 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Magasság | 23 cm |
| Súly | 1.6 kg |
| Anyag | Acél, Üveg |
| Szín | Szürke |
| Erő | 40W |
| Stílus | Glam |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 5 izzók |