Lustra Tiger, Candellux, 26 x 100 cm, 1 x E27, 60W, auriu
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714794448
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Jellemzők
| Magasság | 100 cm |
| Átmérő | 26 cm |
| Súly | 0.37 kg |
| Anyag | Acél, PVC |
| Szín | Aranyszín |
| Erő | 60W |
| Stílus | Modern |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 1 izzó körte |