Masuta de cafea, Vasagle, 100 x 50 x 45 cm, PAL/lemn de arbore de cauciuc, maro
Elkelt • Márka Vasagle • Kód LCT09BX
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, picioare din lemn de arbore de cauciuc
- Dimensiuni produs: 100 x 50 x 45 cm
- Greutate maxima suportata: 50 kg
- Instructiuni de asamblare in limba engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Jellemzők
| Hosszúság | 100 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 45 cm |
| Súly | 13.9 kg |
| Anyag | PAL |
| Szín | Barna |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Kávézóasztal |
| Stílus | Klasszikus |
| Asztal típúsa | Fix és Kihúzható |