Organizator suspendat pentru cabina de dus Linea, iDesign, ajustabil, 26.5x16.5x54 cm, otel, argintiu
Elkelt • Márka iDesign • Kód 81492694861
Alege un alt produs disponibil
Pozitia rafturilor se regleaza la stanga si la dreapta, in sus si in jos
Jellemzők
| Hosszúság | 26.5 cm |
| Szélesség | 16.5 cm |
| Magasság | 54 cm |
| Súly | 0.76 kg |
| Anyag | Acél |
| Szín | Ezüstszín |
| Termék anyaga | Acél |
| Terméktípus | Fürdőszoba kiegészítők tartó |