Plafoniera Spring, Candellux, 30 x 30 cm, 1 x E27, 60W, rosu
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714812968
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Jellemzők
| Hosszúság | 30 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 9 cm |
| Súly | 0.81 kg |
| Anyag | Acél, Üveg |
| Szín | Piros |
| Erő | 60W |
| Stílus | Modern |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 1 izzó körte |