Scaun Cynthia, InArt, 50x59x87 cm, fier/catifea, auriu/negru
Elkelt • Márka InArt • Kód 5207252211337
Alege un alt produs disponibil
Inaltime sezut: 45cm
Compozitie material: structura din fier, tapiterie din catifea
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Jellemzők
| Hosszúság | 50 cm |
| Szélesség | 59 cm |
| Magasság | 87 cm |
| Anyag | Vas |
| Szín | Aranyszín/Fekete |
| Típus | Nincs kar |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Szék |
| Stílus | Glam |