Smile Fogas, Creaciones Meng, 4 akasztóval, 50x23 cm, császárfa/MDF, sárga
Elkelt • Márka Creaciones Meng • Kód 8434523224735
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők
| Hosszúság | 50 cm |
| Szélesség | 7 cm |
| Magasság | 23 cm |
| Súly | 0.75 kg |
| Anyag | MDF; Fa |
| Szín | Sárga |
| Termék anyaga | Császárfa; MDF |
| Terméktípus | Akasztó |
| Stílus | Szüret |