Suport pentru bijuterii Jasmine, Versa, 20.5x14x26 cm, metal
Elkelt • Márka Versa • Kód 8420327468932
Alege un alt produs disponibil
Versa ofera produse de uz casnic ce merg mana in mana cu trendurile distractive, functionale si cosmopolite. Viziunea companiei este de a crea interioare singulare, atractive si accesibile tuturor, facand viata mai frumoasa, usoara si colorata, prin simpla adaugare a unor detalii esentiale.
Jellemzők
| Hosszúság | 20.5 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Magasság | 26 cm |
| Súly | 0.62 kg |
| Anyag | Metal |
| Szín | Auriu/Natural |
| Terméktípus | Ékszerrendszerező |
| Stílus | Glam |