Suport pentru reviste Fashion Double, Mauro Ferretti, 31x40x42.5 cm, fier
Elkelt • Márka Mauro Ferretti • Kód 8024609349430
Alege un alt produs disponibil
Contrastul dintre auriu si negru il face ideal pentru a adauga o nota de eleganta oricarei camere.
Jellemzők
| Hosszúság | 31 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 42.5 cm |
| Súly | 1.4 kg |
| Anyag | Fier |
| Szín | Negru/Auriu |
| Terméktípus | Folyóirattartó |
| Stílus | Glam |