Tuna Falra rögzíthető íróasztal, Kalune Design, 70x50x50 cm, PAL, barna/fekete
Raktáron • Márka Kalune Design • Kód 8681875948820
Futár kiszállítás - 2490 Ft (4-5 napok) Transport gratuit între 3-5 aprilie
15.067 Ft
Anyag: 100% laminált forgácslap, fémkeret
Vastagság: 18 mm
Falra szerelhető
A termék összeszerelést igényel
Jellemzők
| Hosszúság | 70 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 50 cm |
| Anyag | PAL |
| Szín | Barna/Fekete |
| Termék anyaga | Melamin forgácslap |
| Terméktípus | Íróasztal |
| Stílus | Modern |