TV Komód 2 ajtóval , Vasagle, 110 x 40 x 49.5 cm, PAL/gumifa, rusztikus barna
Elkelt • Márka Vasagle • Kód LTV08BX
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők:
- Anyagösszetétel: forgácslap, gumifa fa lábak
- Termék mérete: 110 x 40 x 49,5 cm
- Maximális támogatott súly: 50 kg
- Összeszerelési útmutató angol, német, francia, spanyol és olasz nyelven
Jellemzők
| Hosszúság | 110 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 49.5 cm |
| Súly | 18.9 kg |
| Anyag | PAL |
| Szín | Barna |
| Termék anyaga | Fa |
| Terméktípus | TV szekrény |
| Stílus | Klasszikus |
| Fiókok / polcok száma | 4 |