Vasagle Alsó tálalószekrény, 114 x 33 x 75 cm, otel/PAL, rusztikus barna
Elkelt • Márka Vasagle • Kód LSC083B01
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők:
- Anyagösszetétel: forgácslap, acél
- Termék mérete: 114 x 33 x 75 cm
- A munkalap maximális súlya: 30 kg
- Összeszerelési útmutatót tartalmaz
Jellemzők
| Hosszúság | 114 cm |
| Szélesség | 33 cm |
| Magasság | 75 cm |
| Súly | 28.5 kg |
| Anyag | Acél |
| Szín | Barna |
| Terméktípus | Tálalószekrény |
| Stílus | Ipari |
| Fiókok / polcok száma | 5 |