Vasagle Könyvespolc, 60 x 30 x 93 cm, vas/PAL, rusztikus barna
Elkelt • Márka Vasagle • Kód LLS66X
Alege un alt produs disponibil
Jellemzők:
- Anyagösszetétel: forgácslap, vas
- Termék mérete: 60 x 30 x 93 cm
- Maximális támogatott súly: 10 kg / polc
- Összeszerelési útmutatót tartalmaz
Jellemzők
| Hosszúság | 60.2 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 92.8 cm |
| Súly | 11.2 kg |
| Anyag | Vas |
| Szín | Barna |
| Mert | Nappali |
| Terméktípus | Könyvespolc |
| Stílus | Ipari |
| Szerelési típus | Függetlenül |