Aplica de perete Cortez, Candellux, 25 x 15 cm, 1 x E14, 40W, negru
Elkelt • Márka Candellux • Kód 5906714854975
Változat elérhető
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E14
Jellemzők
| Hosszúság | 25 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Magasság | 15 cm |
| Súly | 0.44 kg |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Erő | 40W |
| Stílus | Modern |
| Izzó típusa | Izzólámpa |
| Izzók száma | 1 izzó körte |