Cameron Kerti szék, Bizzotto, 59 x 61 x 88 cm, alumínium/textilén, fehér
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836461826
Elérhető színek
Alege un alt produs disponibil
Megjegyzés:
Alumínium váz, porszórt (poliészter).
Karfák tíkfa betétekkel.
Ülés és háttámla Phifer Textilene 1X1 anyagból.
Halmozható.
Ülésmagasság: 44 cm.
Kar magasság: 63 cm.
Összeszerelés nem szükséges.
Jellemzők
| Hosszúság | 59 cm |
| Szélesség | 61 cm |
| Magasság | 88 cm |
| Súly | 3.55 kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Székek |
| Stílus | Modern |