Cow Gyerekhinta, 115 x 75 x 110 cm, rózsaszín
Elkelt • Márka Maison • Kód 5949161541340
Elérhető színek
Alege un alt produs disponibil
Elektrosztatikusan festett acélszerkezetből készült. Az ülés, a háttámla és a napellenző víz- és UV-álló poliészterből készült. Maximális teherbírás 60 kg.
Jellemzők
| Hosszúság | 115 cm |
| Szélesség | 75 cm |
| Magasság | 110 cm |
| Anyag | Acél |
| Szín | Rózsaszín |
| Termék anyaga | Acél, poliészter |
| Terméktípus | Hinták |
| Stílus | Állatokkal |