Giraffe Tárolókosár, Creaciones Meng, 20x15.5 cm, MDF/PVC
Elkelt • Márka Creaciones Meng • Kód 8434523226371
Változat elérhető
Alege un alt produs disponibil
Mosási utasítások
Ne mossuk. Száraz ruhával letörölhető.
Jellemzők
| Hosszúság | 20 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| Magasság | 15.5 cm |
| Súly | 0.5 kg |
| Anyag | MDF |
| Szín | Színes |
| Termék anyaga | MDF; PVC |
| Típus | Fedő nélküli |
| Terméktípus | Tároló kosár |
| Stílus | Modern |