Kilim Szőnyeg, Country Modern 346, Baketo, 100% pamut, kézzel megmunkált, 60x90 cm
Elkelt • Márka Bakero • Kód bain0000494
Változat elérhető
Alege un alt produs disponibil
A Country Modern 346 Szőnyeg a Bakerotól egy kilim, modern mexikói minta, amely fényt ígér a lakásba. Ez a termék nagyon ismert, kedvelt egész Európa területén. A szőnyeg kézzel megmunkát 100% pamutból. Mindkét végén rojtokkal rendelkezik. Indiában készített. Mivel kézzel megmunkált, színe és méretei kissé eltérhetnek.
Tisztítására periódikus porszívózás ajánlott. Nem mosható.
Anyag sűrűsége: 1.4 kg/m2
Eredeti és egyedi szőnyegek nem csak egy plusz dekorációt nyújtanak az ün otthona számára, hanem funkcionális hatása is van hosszútávra. A cseh Bakero márka egy nagyszerű, minőségi termékeket ígér, modern szőnyegek, klasszikus keleti stílussal.
Egyedi termékeket készít: Törökország, India, Nepá, Pakisztán és Kína.
Jellemzők
| Méret | 60x90 cm |
| Magasság | 0.4 cm |
| Súly | 0.76 kg |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Színes |
| Szövet típus | Kézzel készített |
| Főbb jellemzők | Nagy forgalom |
| Menethossz | Lapos szövet |
| Nyomtatás | Etnikai |