Ottoman Rihanna Felfújható zsámoly, Bizzotto, 53 cm, bézs
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836213708
Változat elérhető
Alege un alt produs disponibil
Megjegyzés
Vízhatlan
Jellemzők
| Magasság | 23 cm |
| Átmérő | 53 cm |
| Súly | 0.85 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Bézs |
| Termék anyaga | Poliészter |
| Terméktípus | Fotelek és Zsámolyok |
| Stílus | Modern |