Taburet gonflabil, Ottoman Rihanna, Bizzotto, 53 cm, gri
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836213715
Változat elérhető
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Este impermeabil
Este prevazut cu maner
Jellemzők
| Magasság | 23 cm |
| Átmérő | 53 cm |
| Súly | 0.85 kg |
| Anyag | Poliester |
| Szín | Gri |
| Termék anyaga | Poliészter; PVC |
| Terméktípus | Fotelek és Zsámolyok |
| Stílus | Modern |