Elias Kerti asztal, Bizzotto, 198 x 100 x 74 cm, alumínium, fehér
Elkelt • Márka Bizzotto • Kód 8051836466869
Változat elérhető
Alege un alt produs disponibil
Megjegyzés:
Porszórt alumínium váz (poliészter).
Rétegelt lemezlap (fához hasonló kompozit anyag) 90% polisztirol + 10% Sbs teak színben.
Horganyzott acélcsavarok.
Javasoljuk, hogy az asztalt (hosszabb időre) ne fedje le olyan anyagokkal, amelyek nem engedik a levegő keringését (pl. műanyag/Pvc borítás vagy terítő).
Összeszerelést igényel.
Jellemzők
| Hosszúság | 198 cm |
| Szélesség | 100 cm |
| Magasság | 74 cm |
| Súly | 25 kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Asztalok |
| Stílus | Modern |